Tam Destek Mehmet Mirioğlu Kalitesiyle..!

 

 

Teknolojik Üstünlük

İlerleyen ve gelişen teknolojiye paralel olarak otomobillerde kullanılan sistemler de gelişmekte ve daha karmaşık hale gelmektedir.

Gelişen ve farklılaşan teknoloji ile birlikte, her otomobil markası kendi teknoloji standartlarını ortaya koymuştur. Bu durum, araçların onarım ve arıza teşhis metodlarını da farklılaştırmış, sadece gerekli özel ekipmanlara ve özel servis takımlarına (SST) sahip uzman kişilerin araçlara müdahalesine izin verir hale gelmiştir.
Bu şekilde de her geçen gün yetkisiz ve gerekli ekipmanlara sahip olmayan kişilerin araçlara müdahalesi daha zor ve kullanıcı açısından riskli hale gelmektedir.

Her üretici tarafından özel olarak imal edilen ve programlanan test cihazları olmadan yapılan teşhis ve onarımlar sağlıklı netice vermemektedir. Bu durum da zaman zaman müşteri için hayati tehlike yaratacak boyutlarda sonuçlar doğurabilmektedir.

İşçilik - Yedek Parça Garantisi

Deniz Oto Servisinde yapılan işçilikler ve kullanılan parçalar, servis işçiliği ve parça imalat hatalarına karşı Üretici firma garantisi altındadır. Böylelikle servisten çıktıktan sonra kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Aracınız Deniz Oto Servisinde onarım nedeniyle işlem gördüğünde, işçilik hatası nedeniyle ortaya çıkan problemler ücretsiz olarak giderilir. Bunun için müşteriden yeniden ücret talep edilmez. Gerek periyodik bakımlar, gerekse onarım ve hizmetlerin tümü; konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven verici bir şekilde uygulanmaktadır. En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir. Müşteri istekleri eğitimli servis danışmanlarımız tarafından, araç müşteri ile beraber kontrol edilerek teslim alınır.

Deniz Oto Bakım onarım atölyemiz yeterli sayıda lift ve eğitimli uzman teknisyenlerle günlük yüksek araç onarım kapasitesine sahiptir. Tamamen orjinal yedek parça ve özel takımlarla yapılan bakım onarımlarımız 1 yıl süreyle firmamızın garantisi altındadır. Deneyimli ekibimiz, siz müşterilerin hayatını kolaylaştıracak hızlı ve güvenilir çözümler üretir. Yapılacak işlemler sizin onayınızdan geçerek ödeme planı hazırlanır. Böylece ödemeyi önceden bildirerek, sürprizlere yer vermez. Ödemelerinizi nakit, ve kredi kartı ile yapabilirsiniz. Merak etmeyiniz Deniz Otoda aracınız emin ellerdedir...

"Aracınız Dost Ellerde.."